San i dalje traje! Da li će najlepša fudbalska bajka ikada postati realnost? (FOTO)

kakvi momenti

Sirijci nikada do sada nisu učesvovali na Svetskom prvenstvu

Fudbalska reprezentacija Sirije i dalje ima šanse da izbori plasman na Svetsko prvenstvo 2018, pošto je u Melaki, u Maleziji, odigrala 1:1 sa selekcijom Australije u prvom meču baraža azijskih kvalifikacija.

Robi Krus je doneo prednost Australiji golom u 40. minutu, a izjednačenje Siriji Omar al-Soma pet minuta pre kraja iz penala.

LOME PRSTE GOLMANIMA! Jedan se vratio u Srbiju, a ima još 7 igrača u Superligi sa razornim topom u nogama! (VIDEO)

Sirijci nikada do sada nisu učesvovali na Svetskom prvenstvu.

Revanš meč između Sirije i Australije igra se sledećeg utorka, 10. oktobra, u Sidneju.

Pobednik ovog dvomeča plasiraće se u interkontinentalni baraž i igraće protiv četvoroplasirane ekipe iz CONCACAF zone, što je trenutno selekcija SAD.

BONUS VIDEO: Tijana Malešević na dočeku odbojkašica