Augzburg posle Partizana u poslednjim sekundama pobedio i Šalke! (FOTO) (VIDEO)

Neverovatno šta su uspeli fudbaleri iz Bavarske od četvrtka do nedelje. Dortmund je u drugom meču dana rutinski savladao Ajntraht
Objavljeno: 19:47h
Poslednja dva meča 16. kola Bundeslige između Augzburga i Šalkea Dortmunda i Ajntrahta
zanimljiv Ekipa koja je u četvrtak uveče savladala Partizan i eliminisala ga iz Lige Evrope
ritmu i u domaćem šampionatu. Savladan je Šalke sa 2:1 kao u meču sa crno-belima, igrali su se završni minuti utakmice.
Prvo je Ho
A izjednačio je Asmir Kolašinac kraja doneo pobedonosni gol.
Dortmund je pregazio Ajntraht sa 4:1 Majer doveo
preko Seferovića Mikhtarijan je doneo izjednačenje
Da bi isti fudbaler promašio penal preokrenuo rezultat na 2:1. dva gola prednosti. Da bi konačan rezultat postavio Ramos pet minuta pre kraja. 0:0 2:0 1:1 1:1 1:0 0:4 5:0 Augzburg - Šalke 2:1 Borusija Dortmund - Ajntraht Frankfurt 4:1