Drulović zadovoljan: Pokazali smo karakter!

Mršav bod Partizana

Strateg Partizana zadovoljan reakcijom ekipe koja je od 2:0 došla do izjednačenja
Objavljeno: 17:00h

Trener fudbalera Partizana Ljubinko Drulović rekao je da ne može da bude zadovoljan igrom svog tima u prvom poluvremenu utakmice sa Radom, ali da je zadovoljan reakcijom ekipe koja je od 2:0 došla do izjednačenja. Božinov izvukao crno-bele iz ambisa: Partizan jedva izbegao poraz na Banjici! (VIDEO) - Prava prvenstvena utakmica. Mi smo u prvom poluvremenu kontrolisali igru, imali smo i penal i mnogo šansi i mogli smo već tada da završimo utakmicu. Rad nam je iz jednog udarca dao gol i umesto da vodimo, završili smo prvo poluvreme u minusu. Bilo nam je teško, pre svega zbog promašenog penala. Momenat je takav, igrači to nisu mogli da podnesu - rekao je Drulović.

Fonet
Božinov ušao sa klupe i sa dva gola doneo izjednačenje Partizanu na Banjici! (VIDEO) Partizan je u četvrtak izgubio od Augsburga i eliminisan je iz evropskih takmičenja, a posle 21. kola Superlige nalazi se na petom mestu tabele. - Zna se da je posle onakve utakmice teško vratiti ekipu, ali smo u drugom poluvremenu učinili sve. Momci su pokazali karakter i izjednačili. Ne možemo da zadovoljni prvim poluvremenom zbog mnogo propuštenih šansi i promašenog penala, ali možemo da budemo zadovoljni reakcijom igrača posle 2:0 - dodao je Drulović. (A.V.)