Božinov izvukao crno-bele iz ambisa: Partizan jedva izbegao poraz na Banjici! (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE, 21. KOLO

Branilac titule je na gostovanju Radu imao dva gola zaostatka do 15 minuta pred kraj, kada je bugarski napadač za samo 10 minuta anulirao tu prednost i doneo bod svojoj ekipi
Objavljeno: 15:05h
Partizan je posle dva poraza u svim takmičenjima Banjici
Srbije je uspeo golovima Božinova u 73. i 84. "građevinara" koji su do tog momenta bili pretposlednji tim na tabeli.
Božinov ušao sa klupe i sa dva gola doneo izjednačenje Partizanu na Banjici! (VIDEO)
Meč je počeo odlično za crno-bele jer su već u petom minutu imali šansu da sa bele tačke Saša Ilić je preuzeo odgovornost, ali je Budaković "pogodio" stranu
Rezervista Božinov vratio nadu crno-belima na Banjici! (VIDEO) Na prvu priliku Rada čekalo se do 38. minuta kada je Trninić oneo neočekivanu prednost. Sunovrat šampiona: Rad lagano poveo sa 2:0 protiv Partizana! (VIDEO)
Partizan je pravio pritisak sve vreme, ali nikako nije dolazio do konkretne šanse, a domaćin je uspeo da dođe i do drugog gola u 60. minutu
Bomba kapitena Rada iz slobodnjaka za vođstvo protiv Partizana! (VIDEO) Niko nije ni slutio da će izmena Šaponjić - Božinov biti presudna na utakmici
Rada, Bugarin je zamenio mladog napadača. Posle 17 igri zatresao je mrežu Budakovića prvi put, a ubrzo posle toga i drugi. Partizanovo prokletsvo sa 11 metara: Ni kapiten Ilić ne može da pogodi! (VIDEO) Da nije bilo Božinova, ovo bi bio još jedan "crn" dan za ekipu Ljubinka Drulovića. Ipak, bruka je izbegnuta, a crno-beli ostaju na petom mestu sa 33 boda, dok Rad sa 14. ima svega 16.
Stanje na tabeli je sledeće
Printscreen/Flashscore.com
Superliga Srbije, 21. kolo Petak: 0:0 Subota: 1:0 0:1 1:2 2:0 3:1 Rad - Partizan 2:2 (Trninić 38, Denić 60 - Božinov 73, 84) Sva dešavanja pre, za vreme, i posle utakmice mogli ste da pratite uživo uz Espreso.co.rs! KRAJ MEČA! 89. minut - Umalo Brašanac da bude heroj utakmice jer je sjajno šutirao istakao sa sjajnim intervencijama. 84. minut - GOOOOOL! VALERI BOŽINOV! Bugarin je drugim pogotkom za 10 minuta prednost Rada, pa sada već mogu da iskoriste finiš meča preokrenu rezultat.
82. minut - Grobari su prestali da navijaju od momenta kada je njihova evidentno jako nezadovoljni. 75. minut - GOOOOOL! Valeri Božinov je pogodio mrežu Budakovića! crno-beli ovaj pogodak jer su u većini meča ipak bili više na polovini Rada. Šaponjića i na pravi način iskoristio ukazanu šansu.
71. minut - Nema prave ideje kako bi se ugrozio gol Rada idu ka velikom trijumfu. 60. minut - GOOOOOL! Denić je strelac na asistenciju Veselinovića kaznenom prostoru kao "duh", niko ga nije čuvao savladao Kljajića.
53. minut - Došlo je do kratkog prekida meča jer su "Grobari"
Printscreen/Arena Sport
46. minut - Počeo je drugi deo igre, gde crno-beli moraju da postignu pretposlednjeg tima na tabeli. POLUVREME! Rad se uglavnom branio i znao da čeka priliku iz kontre, a prekid je bio prava prilika da se dođe do prednosti, što su "građevinari" i iskoristili. 38. minut - GOOOOOL! Iz prve prave prilike postignut je gol, a Trninić je sa preko 20 slobodnog udarca savladao Filipa Kljajića koji nije mogao iskusnog defanzivnog veznog domaće ekipe.
27. minut - Ozbiljno opsedaju gol domaćih crno-beli, a Saša Ilić "građevinara".
21. minut - I dalje se uglavnom igra na polovini Rada da ugroze gol Kljajića. 13. minut - Posle tog promašenog jedanaesterca utihnula je malo igra desnoj strani nađu put do prave prilike. 5. minut - PROMAŠEN PENAL! Saša Ilić je preuzeo odgovornost za najstrožu kaznu kaznenom prostoru, i za to dobio žuti karton.
3. minut - Crno-beli su na startu meča imali polušansu, golman "građevinara" dok na tribini gde se nalaze navijači Partizana 13:00 - Svi su izašli na teren, a od 2012. godine meč dve ekipe 12:50 - Treneri su se odlučili za ove