Crveno-bela mašina se zaglavila u Kruševcu! Hrabri Napredak iznenadio Zvezdu, uz spektakularan gol Mitrovića! (FOTO) (VIDEO)

superliga srbije 12. kolo!

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 19:07h

Fudbaleri Napretka su posle boda koji su uzeli Partizanu u Humskoj uspeli da iznenade i Crvenu zvezdu.

Utakmica pod Bagdalom završena je na spektakularan način, prelepim golom Mitrovića.

Napredak se hrabrom igrom suprostavio Zvezdi i imao je nekoliko dobrih prilika da povede, pre svega preko danas odličnih Alivodića i Mitrovića.

Zvezda se probudila tek u drugom poluvremenu i Srnić je imao dve fenomenalne prilike, ali nije mogao do gola.

U završnici utakmice Donald i Milijaš su imali sjajne prilike, ali je Napredak iz kontra napada u 97. minutu igre uspeo da dođe do pobede.

Napredak-Crvena Zvezda 1:0

NAPREDAK (4-2-3-1): Petrović – Boranijašević, Veškovac, Miladinović, Urošević – Šljivić, Mitrović – Alivodić, Markoski, Kasalica – Vukanović.

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Stojković, Babić, Le Talek, Gobeljić – Račić, Donald – Srnić, Rikardinjo, Radonjić – Pešić.

97. minut - GOOOOOOL! Spektakularan pogodak Mitrovića u samoj završnici utakmice! Napredak ovim golom verovatno dolazi do pobede.

95. minut - Kakav udarac Milijaša iz slobodnog udarca sa 25 metara, ali malo pored gola.

90. minut - Velika prilika za Donalda, ali je Petrović sjajno odbranio.

80. minut - Još jedna prilika za Alivodića, lopta je pogodila jednog igrača Zvezde i završila u korneru.

75. minut - Prečka je sprečila Slavoljuba Srnića da dovede crveno-bele u vođstvo! Ovo je bila najbolja prilika za Zvezdu.

74. minut - Pokušaj Radonjića, ali lopta završila pored gola.

63. minut - Velika prilika za Crvenu zvezdu, ali je Srnić uspeo da sa tri metra pošalje loptu glavom pored gola.

59. minut - Najbolja prilika na utakmici! Kasalica je prošao po levoj strani uputio odličan centaršut, Alivodić je odlično šutirao, Borjan je već bio savladan, ali je lopta završila pored gola. Dosta sreće za Crvenu zvezdu.

54. minut - Sjajan udarac Mitrovića, ali ipak malo preko gola Borjana.

48. minut - Pokušaj Vukanovića, ali bez opasnosti po gol Zvezde.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Delije su start drugog perioda igre obeležile bakljadom.

Kraj prvog poluvremena! U sporom ritmu odigrali su fudbaleri Napretka i Zvezde prvih 45 minuta i publika će na odmor otići razočarana. Nadamo se da će drugi period igre biti kvalitetniji.

42. minut - Udarac Uroševića brani Borjan.

32. minut - Centaršut Vukanovića, ali niko nije ispratio ovu loptu na drugoj stativi.

25. minut - Pokušaj Alivodića iz voleja odlazi preko gola Borjana.

17. minut - Najbolja prilika na utakmici za Aleksandra Pešića, ali golman Petrović uspeo je da odbrani ovaj pokušaj.

6. minut - Dobra kontra Napretka, ali je Borjan odlično ispratio ovu akciju i pravovremenim istrčavanjem sprečio je domaćina da dođe do prilike za gol

17:00 - Utakmica je počela!

16:15 - Evo sastava Zvezde za ovu utakmicu:

BONUS VIDEO: Predstavljanje tima KK Crvena zvezda - Džejms Feldin za Espreso