SREĆA PRATI HRABRE! Zvezda nekako preživela drugo poluvreme i u Beograd odnela tri veoma vredna boda! (FOTO) (VIDEO)

LIGA EVROPE, 2. KOLO

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 09:48h

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su ekipu Kelna u gostima rezultatom 1:0.

Strelac sjajnog gola bio je Ričmond Boaći u 30 minutu.

Crveno-beli su tokom prvog poluvremena konstanto napadali i bili znatno bolji nego ekipa Kelna.

Ređale su se šanse Kange, šut Donalda, prodori Radonjića, dok je tim Kelna s vremena na vreme pokušavao da ugrozi gol Milana Borjana.

Zvezda je pobedila i obradovala Delije, a ova vest je šlag na tortu, ma i dva šlaga! (FOTO) (VIDEO)

U drugom poluvremenu, potpuno drugačija slika. Keln je celo poluvreme napadao, Miloš Jojić je pogodio dve stative, dok je Bentakur pogodio isti deo. Prinudnu izmenu zbog povrede Boaćija je morao da izvrši Milojević ubacivši Pešića.

Crvena zvezda posle dva kola ima četiri boda, dok je tim Kelna i dalje bez bodova u Ligi Evrope.

U sledećem kolu Zvezda dočekuje ekipu Arsenala dok će fudbaleri Kelna na noge BATE Borisovu.

90' - Fantastično reaguje Borjan posle udarca glavom napadača Kelna

90' - Sudija je produžio meč za 5 minuta

87' - Napadi Kelna traju tokom čitavog drugog poluvremena, Borjan sjajan na golu

77' - Umesto Krstičića u igri je Uroš Račić

74' - Bitenkur pogađa stativu po treći put za Keln na ovom meču

73' - Umesto Radonjića u igri je Nemanja Milić

69' - Povredu je zaradio i štoper Srđan Babić! Ukazana mu je pomoć izvan terena

66' - Оpet stativa! I opet Jojić! Crvena zvezda je u ovim trenucima imala mnogo sreće!

63' - Ričmond Boaći ne može da nastavi meč, umesto njega na terenu je Aleksandar Pešić

60' - Boaći već posle sat vremena ima problema sa grčevima

55' - Stativa Jojića!

53' - Pritisak Kelna na početku drugog dela, makazicama je pokušao Kordoba

47' - Prodor Radonjića, ali jako za Boaćija

46' - Počelo je drugo poluvreme!

44' - Pokušaj Kelna, ali zamalo pored gola

35' - Šut Srnića sa 30 metara!

30' - GOOOOOOOOOOOOL! - B O A Ć I! Kakav gol Boaćija! Iz okreta sa 20 metara pod prečku!

28' - Udarac Kange sa 20 metara, lak posao za Horna

27' - Νa Stojkovićev centaršut Boaći glavom zahvata loptu, ali odlazi pored gola

16' -Ogromna inicijativa crveno-belih na početku meča.

8' - Opet prilika! Radonjić je izmešao odbranu, ali njegovu povratnu loptu za Boaćija presekao je štoper Kelna. Potom je i Donald oprobao svoj udarac sa distance!

7' - Auuuu, kakva šansa za Zvezdu! Kanga je izašao sam pred golmana, obišao ga, i onda loše šutirao!

19:00 - Meč je upravo počeo!

18:15 - Fudbaleri Zvezde izašli su na zagrevanje