Za istoriju: Pukla petarda na Marakani, rekord je oboren! (FOTO) (VIDEO)

Superliga, 21. kolo

Crveno-beli su u subotu na stadionu "Rajko Mitić" uspeli da ostvare 18. uzastopnu pobedu u prvenstvu
Objavljeno: 20:35h

Fudbaleri Crvene zvezde ne staju! Crveno-beli su na našem najvećem stadionu u fantastičnoj atmosferi petardirali Radnik iz Surdulice sa 5:0. Het-trik Uga Vijeire: Portugalac nemilosrdan prema Surduličanima! (VIDEO) Ovim trijumfom postavljeni su novi standardni crveno-belih, pošto je u subotu na stadionu "Rajko Mitić" ostvarena 18. uzastopna pobedu u prvenstvu! I Srnić je stigao da se upiše u strelce: Gosti nokautirani, Zvezda ne prestaje da gazi! (VIDEO)

Povratak u 1991. godinu: Delije napravile nestvarnu koreografiju na stadionu Zvezde! (VIDEO)
Crveno-beli su u prošlom kolu na Banovom brdu ostvarili 17. uzastopni tirjumf u šampionatu, kojim su izjednačili rekord iz sezone 2000/01, kada su predvođeni trenerom Slavoljubom Muslinom upisali identičan broj pobeda u nizu! Katai po povratku u tim postigao gol i uz Vijeiru postao najbolji strelac prvenstva! (VIDEO) U subotu uveče to je nadmašeno! Za dugo pamćenje i istoriju...
Blistao je Ugo Vijeira, za koga protivnička odbrana nije imala rešenje. Portugalac je postigao het-trik odnosno 14. gol ove sezone i izbio na prvo mesto liste strelaca Superlige, ispred saigrača Aleksandra Kataija.
Crvena zvezda - Radnik 5:0
Stadion: Gledalaca: Sudija: Strelci:
Crvena zvezda: Radnik: Superliga Srbije, 21. kolo Petak: 0:0
Subota: 1:0 1:2 2:0 3:1 5:0
Printscreen rezultati.com
TOK UTAKMICE Kraj utakmice.
88. minut - GOOOL! Puče petarda na Marakani! Slavoljub Srnić postiže osmi ovosezonski gol.
Izvršena je i poslednja izmena u Zvezdi.
Ugo, Ugo ori se na Marakani.
80. minut - GOOOL! Zvezda potvrđuje trijumf - 4:0. 73. minut - Izmena u Zvezdi:
67. minut - Stativa!
57. minut - GOOOL! Zvezda povećava rezultat na 3:0! Aleksandar Katai postiže 12. ovosezonski gol i izjednačava se sa Ugom Vijeirom.
47. minut
Odmah zatim i bakljada. Koreografija na "severnoj" tribini. Zastave sa pobedama u nizu... Počelo je drugo poluvreme. Delije oduševljene: Vijeira posle 8 minuta postigao drugi gol protiv Radnika! (VIDEO)
Radnik nije imao rešenja za ovakvu kontru Zvezde: Vijeira pogodio mrežu Surduličana! (VIDEO) Kraj prvog poluvremena.
43. minut
33. minut - GOOOL! Zvezda povećava na 2:0! Opet Ugo Vijeira!
25. minut - GOOOL! Zvezda vodi sa 1:0! Ugo Vijerira postiže 11. gol u sezoni i stiže do brojke pogodaka koliko je postigao i Katai.
23.minu
9. minut
2. minut Stadion se puni: Zvezda će igrati u ovom sastavu:
Sedmica Zvezde na Banovom brdu, izjednačen rekord! (FOTO) (VIDEO) 7:2 2:0
Crveno-beli su na Banovom brdu ostvarili 17. uzastopni tirjumf u šampionatu, kojim su izjednačili rekord iz 2000. godine, kada su predvođeni trenerom Slavoljubom Muslinom upisali identičan broj pobeda u nizu!
U ovom kolu protiv Radnika, učenici Grofa Božovića biće u prilici da sruše taj rekord pred svojim navijačima. O MEČU Miodrag Božović