TRILER ZA PAMĆENJE: Rad se vratio iz mrtvih, ali je Partizanova mlada krv sprečila iznenađenje! (VIDEO)

superliga, 11. kolo

Objavljeno: 21:38h

Fudbaleri Partizana uspeli su da uz puno muke savladaju Rad na Banjici i to rezultatom 3:2, u okviru 11. kola Superlige.

Crno-beli su imali lak posao u prvom poluvremenu i pogocima Ognjena Ožegovića u 15. i Milana Mitrovića u 28. minutu stekli ubedljivu prednost.

Činilo se posle 45. minuta da Rad ne može ništa protiv favorita, ali onda je usledio blickrig domaćih i pogoci Ivana Zonjića u 48. minutu i Vuleta Vujačića u 54. minutu potpuno su otvorili meč.

Prevagu je uneo mladi Đole Jovanović koji je pogodio u 79. minutu, da bi tačku na i stavio Tavamba u 88. minutu.

Partizan se popeo na drugo mesto i ima pet bodova manje od vodeće Zvezde, dok je Rad 13. sa osam bodova...

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog!

90' GOTOVO JE! POBEDA PARTIZANA POSLE DOSTA MUKE!

88' Gotovo je ovde sve... Tavamba je sve sam uradio, 4:2!

78' GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Strelac je Đorđe Jovanović! Ali pohvale i za Tavambu, koji je omogućio klincu da zatrese mrežu! 3:2!

54' Blickrig domaćih! 2:2! Igra Rad kao nov, strelac je Vule Vujačić!

48' GOOOOOOOOOOOL!!! Pogodio je Zonjić posle nespretne reakcije rezervnog golmana Partizana!

MEČ JE NASTAVLJEN!

45' GOTOVO JE PRVO POLUVREME!

32' Mitrović postiže svoj prvenac za Partizan, ali posle kiksa golmana domaćih... Ide crno-belima kao po loju što se kaže...

22' Tavamba ne koristi idealnu priliku...

16' Goooooooooool! Strelac je Ognjen Ožegović!

9' Evo prve šanse na meču!

19:00 - MEČ JE POČEO! Ali uz veliki peh za goste - Vladimir Stojković je povredio butni mišić na zagrevanju!

18:30 - Evo i sastava dve ekipe! Nema Evertona ni na klupi!

RAD: Zogović - Vico, Rendulić, Zonjić, Volkov - Petrović, Piščević - Lutovac, Denić, Stojanović - Lukić. Rezerve: Dejanović, Guzina, Mladenović, Mijailović, Šipčić, Milošev, Vujačić. Trener: Gordan Petrić.

PARTIZAN: Stojković - Vulićević, Nemanja R. Miletić, Mitrović, Antonov - Marjanović, Radin - Đuričković, Tavamba, Pantić - Ožegović. Rezerve: Jovičić, Ostojić, Janković, Suma, Ilić, Solomon, Jovanović. Trener: Miroslav Đukić.