Keln se nalazi u neviđenom paklu, sjajni Gaćinović i njegovi saigrači pokazali pravac Zvezdi! (VIDEO)

bundesliga, 5. kolo

Keln je upisao i peti poraz u isto toliko utakmica

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su u gostima ekipu Kelna sa 1:0 u utakmici petog kola nemačke Bundeslige.

Ne moraju ni da igraju, a i dalje se ubijaju od para: 10 ljudi iz sveta tenisa sa najvećom zaradom ove godine! Najveći šok je na 3. mestu!

Jedini gol na meču postigao je Sebastijan Ale u 22. minutu iz jedanaesterca koji je bio plod sjajne akcije u kojoj je učestvovao i Mijat Gaćinović.

Ajntraht je posle druge pobede od početka šampionata na devetom mestu na tabeli sa sedam bodova.

Keln je upisao i peti poraz u isto toliko utakmica, poslednji je na tabeli bez bodova i sa samo jednim postignutim golom od početka sezone.

Fudbaleri Ajntrahta u narednom kolu gostuju Lajpcigu, dok će Keln prve bodove pokušati da osvoji na gostovanju Hamburgu.

Upravo u Hamcurgu je Dortmun počistio rivala sa 3:0. Strelci su bili Kagava u 24, Obamejang u 63. i Pulišić u 79. minutu.

Bundesliga, 5. kolo:

Keln - Ajntraht 0:1 Ale22 Frajburg - Hanover 1:1 Hamburg - Dortmund 0:3 Kagava 24, Obamejang 63, Pulišić 79 Herta - Leverkuzen 2:1 Leki 16, Kalu 24 - Brant 84 Majnc - Hofenhajm 2:3 Laca 5, Muto 16 - Amiri 23, Vagner 45, Ut 90