Dve goleade u Vojvodini, Mačva ubedljiva, Zemun pobedom pobegao iz opasne zone! (FOTO) (VIDEO)

superliga srbije!

Dosta golova u nedeljnim susretima Superlige Srbije

Fudbaleri Mačve pobedili su danas u Šapcu ekipu Radnika sa 4:0, u utakmici 10. kola Superlige Srbije.

Golove za Mačvu postigli su u 25. minutu Radoš Protić, u 38. i 54. Nenad Gavrić, dok je konačan rezultat iz penala u 72. minutu postavio Mladen Lazarević, a ekipa Radnika je od petog minuta igrala sa igračem manje, pošto je direktni crveni karton dobio Frensis Keremeh.

Remek delo! Ovakav gol se gotovo nikada ne viđa na terenima Superlige! (VIDEO)

Gostujaći fudbaleri su u 58. minutu imali šansu da smanje rezultat, ali nisu iskoristili jedanaesterac.

Mačva je trenutno na devetom mestu na tabeli sa 12 bodova, dok je Radnik deseti sa istim brojem bodova.

Je l' to Bambi Tošić ili Arjen Roben?! Srpski reprezentativac demonstrirao klasu i ugasio Radnički! (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su gostima ekipu Bačke sa 3:2. Golove za pobednički tim postigli su Ognjen Mudrinski već u prvom minutu, da bi posle samo dva minuta rezultat bio 0:2, a strelac je bio Boris Kopitović. Treći pogodak za ekipu s Banovog brda postigao je Mudrinski u 69. minutu. Strelci za Bačku bili su Milan Makarić u 47. i Damir Čeković u 56. minutu. Ekipa Nenada Lalatovića je sedma na tabeli domaćeg šampionata sa 16 bodova, dok Bačka zauzima 14. poziciju sa šest bodova.

U ostalim utakmicama dana Večiti rivali zabeležili su pobedu protiv Voždovca i Radničkog iz Niša, Spartak i Mladost su priredili kišu golova svima koji su došli na ovaj susret rezultat je završen 3:3.

Pogledajte prvenac Ožegovića koji je podelio Grobare! (VIDEO)

Borac je savladao Rad sa 3:1 na domaćem terenu, dok je Zemun odneo veoma važnu pobedu sa gostovanja iz Ivanjice golom Lečića.