Remek delo! Ovakav gol se gotovo nikada ne viđa na terenima Superlige! (VIDEO)

superliga, 10. kolo

Fenomenalan pogodak postigao je Subotić

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu Napredak sa 3:1, u utakmici 10. kola Superlige Srbije i preuzeli prvo mesto na tabeli. Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu. Vojvodina je povela u 62. minutu golom Stefana Mihajlovića, a vođstvo je udvostručio Nemanja Subotić u 69. minutu.

Treći gol postigao je Dušan Jovančić u 78. minutu iz jedanaesterca, a strelac za ekipu iz Kruševca bio je Enver Alivodić u 88. minutu.

Vojvodina je posle druge uzastopne pobede prva na tabeli sa 22 boda i ima tri boda više od Crvene zvezde, koja ima tri utakmice manje. Napredak je pretrpeo treći uzastopni poraz i zauzima 10. mesto na tabeli sa 10 bodova, uz meč manje. U nedelju su na programu ostale utakmice 10. kola Superlige Srbije.