BATE preživeo pakao Marakane! Zvezda je imala pobedu u rukama, ali je Signjevič prekinuo san Delija! (FOTO) (VIDEO)

liga evrope, 1. kolo

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 u prvoj utakmici grupne faze Lige Evrope protiv BATE Borisova.

U spektaklu koji je Marakana dugo čekala do pobede su mogli da dođu i domaći i gosti, pa se može reći da je ovaj rezultat najrealniji.

U prvom poluvremenu bolja je bila ekipa BATE Borisova, a najbolju priliku Belorusi su imali preko Mirka Ivanića koji je pogodio prečku.

Probudili su se crveno-beli na početku drugog perioda igre i uspeli su da povedu golom Radonjića posle fenomenalnog prodora i centaršuta Slavoljuba Srnića.

Mogli su izabranici Vladana Milojevića i do ubedljivije prednosti, ali su prilike propustili Srnić i Radonjić.

Nedugo zatim stigla je kazna. Fenomenalan centaršut bivšeg fudbalera Vojvodine Mirka Ivanića iskoristio je Signjevič i neometan, sa 5 metara, poslao je loptu glavom iza leđa Borjana.

Do kraja utakmice nije bilo velikih prilika, pa je rezultat ostao 1:1.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"!

Crvena zvezda - BATE Borisov 1:1

92. minut - Pokušaj Kange iz slobodnog udarca, ali bez opasnosti po gol Belorusa.

85. minut - Završnica utakmice u kojoj obe ekipe izgledaju kao da su više posvećene defanzivi nego ofanzivi.

72. minut - Fenomenalan centaršut Mirka Ivanića koristi Signjevič i neometan sa 5 metara ubacuje loptu u mrežu. Odbrana Zvezde je ispala veoma naivna.

67. minut - Pokušaj Kange, ali malo pored gola.

65. minut - Fudbaleri BATE Borisova još jednom pogađaju okvir gola. Zvezda ima dosta sreće u ovim trenucima utakmice.

64. minut - Lukav pokušaj Belorusa, sreća je pogledala crveno-bele.

59. minut - Kakav prodor Radonjića, ali njegov udarac brani golman BATE Borisova.

58. minut - KAKVA PRILIKA ZA SLAVOLJUBA SRNIĆA! Odličan centaršut Boaćija, ali Srnić je sa 3 metra uspeo da šutne pored gola.

57. minut - Udarac Ivanića brani Borjan.

54. minut - GOOOOOOL! Fenomenalan prodor Slavoljuba Srnića i centaršut ka Radonjiću kome nije bilo teško da savlada golmana BATE Borisova za erupciju oduševljenja na Marakani.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme na Marakani. Prvu priliku imao je Radonjić, ali nije uspeo da pogodi okvir gola.

45. minut - Loša reakcija odbrane Zvezde, ali Belorusi nisu uspeli da iskoriste priliku koja im se ukazala. Na odmor se odlazi bez pogodaka.

42. minut - Odličan centaršut Stojkovića, Boaći je bio sam ispred golmana BATE Borisova, ali je uspeo da promaši loptu. Velika prilika odlazi u nepovrat.

40. minut - Još jedna prilika za Boaćija ali sigurna intervencija Šerbitskog.

38. minut - Najbolja prilika za crveno-bele, Radonjić se izborio za poziciju, šutirao je ali malo iznad prečke. Šteta, mogla je Zvezda da povede iz ovog napada.

31. minut - Pokušaj Boaćija, ali pored gola.

30. minut - Udarac Kange sa 25 metara, ali pravo u golmana BATE Borisova.

25. minut - Atmosfera na severnoj tribini stadiona "Rajko Mitić" je fenomenalna, kao i uvek.

22. minut - I dalje je sve mirno na Marakani. Oseća se važnost utakmice i obe ekipe igraju kao da su pod pritiskom.

18. minut - Još jedan pokušaj fudbalera BATE Borisova, ali Borjan je bio siguran.

15. minut - Žuti karton za Vujadina Savića.

11. minut - Fenomenalan kontra napad BATE Borisova, ali Mirko Ivanić pogađa prečku. Dosta sreće za crveno-bele.

6. minut - Prodor Filipa Stojkovića ali se odbrana Belorusa odlično snašla i izbacila loptu u korner.

4. minut - Prva šansa za Crvenu zvezdu, ali udarac Ričmonda Boaćija brani golman BATE Borisova.

1. minut - Sve je spremno za spektakl! Utakmica je počela, prvi napad imaće BATE Borisov.

21:05 - Da li ovaj sastav Zvezde može da donese radost Delijama?!

21:00 - Fenomenalna koreografija navijača Crvene zvezde pred početak ove utakmice.

20:30 - Ovako izgleda svlačionica Crvene zvezde pred početak utakmice protiv BATE Borisova.