Pao je i Leganes! Hetafe odneo bodove sa teškog gostovanja!  (FOTO) (VIDEO)

španska primera, treće kolo!

Pao je i Leganes! Hetafe odneo bodove sa teškog gostovanja! (FOTO) (VIDEO)

Moglo je biti i drugačije da je domaćin realizovao jedanesterac pri rezultatu 1:1

U prvoj utakmici trećeg kola španske Primere Hetafe je u gostima savladao Leganes rezultatom 2:1.

U veoma neizvesnoj utakmici fudbaleri Hetafea naneli su prvi poraz Leganesu u ovoj sezoni španske prve lige.

Poveli su gosti u finišu prvog poluvremena golom Arambarija, a izjednačio je Gerero sredinom drugog perioda igre.

U 72. minutu Leganes je imao priliku da povede, ali je strelac izjednačujućeg pogotka bio neprecizan sa 11 metara.

Kako to obično biva, kazna je stigla i to 11 minuta kasnije, golom verovali vi ili ne - Gerera. Ali Alvara Gerera, igrača Hetafea.

Do kraja susreta promena nije bilo pa je tako gost pobedom došao na sredinu tabele.