Ljajić ponovo tresao mrežu, Milan se mučio, ali je uspeo da upiše tri boda! (FOTO)

SERIJA A

Ljajić je mrežu pogodio u 84. minutu susreta

Objavljeno: 23:05h

Adem Ljajić opet rešeta mreže u Seriji A.

Posle pogotka u Kupu Italije i u prošlom kolu protiv Bolonje, srpski reprezentativac ponovo je bio strelac za svoj Torino u pobedi nad Sasuolom od 3:0.

Posle 20 minuta tišine Grobari su razvili šetalicu na Jugu, a i istok i zapad su im aplaudirali zbog toga! (FOTO) (VIDEO)

Ljajić je mrežu pogodio u 84. minutu susreta.

Posle greške štopera Sasuola koji je loptom hteo da uposli svog golmana, ali Falke je presekao taj pas zatim uposlio samog Ljajića kome sa pet metara nije bilo teško da loptu smesti u praznu mrežu.

Favoriti su se pošteno pomučili drugom kolu italijanske Serije A.

Milan je srušio Kaljari na San Siru (2:1) zahvaljujući fenomenalnom golu Susa iz slobodnog udarca, dok je Lacio savladao Kjevo u Veroni (2:1) efektnim pogotkom Sergeja Milinković Savića u 89. minutu.

Napoli je morao da se pomuči protiv Atalante koju je savladao posle preokreta u drugom poluvremenu sa 2:1.

Činilo se da će Rosoneri daleko lakše do pobede, pošto se mladi Kutrone prilično rano upisao u strelce nakon asistencije upravo Susa.

Ipak, život Vinćenca Montele bio je značajno otežan nakon izjednačenja Žoaa Pedrapočetkom drugog poluvremena, ali je srećom ovo bilo Susovo veče.

Lacio je takođe prilično rano stigao do vođstva zahvaljujući Imobileu, ali je nakon izjednačenja Pućarelija Kjevo držao utakmicu pod svojom kontorolom. Ipak, onda kada je izgledalo da će Rimljani ponovo ostati bez plena loptu na nišan je stavio srpski vezista i preciznim udarcem matirao nemoćnog Sorentina.

Istorijsko slavlje zabeležio je debitant SPAL, koji je srušio Udineze na svom terenu golom Luke Rica u 94. minutu.

SERIJA A - 2. KOLO: Torino - Sasuolo 3:0 (1:0) /Beloti 44, Ljajić 84, Obi 88/ Milan - Kaljari 2:1 (1:0) /Kutrone 10, Suso 70 - Žoao Pedro 56/ Kjevo - Lacio 1:2 (1:1) /Pućareli 34 - Imobile 11, Milinković-Savić 89/ Krotone - Verona 0:0 Fiorentina - Sampdoria 1:2 (0:2) /Badelj 56 - Kaprari 32, Kvaljarela 34 pen/ Napoli - Atalanta 3:1 (0:1) /Zjelinski 56, Mertens 61, Rog 87 - Kristante 16/ SPAL - Udineze 3:2 (1:0) /Borijelo 25, Lazari 56, Rico 90+4 - Nujtink 72, Tero 87 pen/ Odigrano u subotu: Benevento - Bolonja 0:1 (0:0) /Donsah 55/ Đenova - Juventus 2:4 (2:2) /Pjanić 1 autogol, Galabinov 7 pen - Dibala 14, 45+3, 90+2, Kvadrado 62/ Roma - Inter 1:3 (1:0) /Džeko 15 - Ikardi 67, 77, Vesino 87/