Šou Dibale u Đenovi, Bolonja savladala novajliju! A u derbiju -  SPEKTAKL! (VIDEO)

SERIJA A

Šou Dibale u Đenovi, Bolonja savladala novajliju! A u derbiju - SPEKTAKL! (VIDEO)

Pobeda Juventusa u drugom kolu Serije A

Drugo kolo Serije A donelo je goleadu u Đenovi i pobedu Bolonje na gostovanju Beneventu.

Fudbaleri Juventusa pobedili su Đenovu rezultatom 4:2, iako je domaći tim vodio u 6. minutu sa 2:0.

A onda je eksplodirao Paolo Dibala i golovima u 14., 45., i 92. minutu bukvalno sam pobedio tim za koji je ceo susret odigrao Darko Lazović. Između het-trika Dibale, u 62. minutu strelac je bio Kvadrado.

Na drugom meču dana, Bolonja je savladala Benevento golom Donsaha u 55. minutu.

U derbiju potpuni spektakl! Inter je posle preokreta bio bolji od Rome rezultatom 3:1. Gol za Romu postigao je Džeko, a za Inter su pogađali dva puta Ikardi i jednom Urugvajac Matijas Vecino.