Bačka napokon probila led, Rad se zahuktao i vezao drugu pobedu! (FOTO)

SUPERLIGA SRBIJE, 6. kolo

Bačka je savladala Mladost iz Lučana sa 1:0 i tako je došla do prvih bodova u ovom šampionatu, nakon serije od 5 poraza

Objavljeno: 19:39h

Na otvaranju šestog kola domaćeg šampionata, pobede su slavile ekipe Rada i Bačke.

KATAI SE POBUNIO! Srbin zatražio transfer, odlazi u velikana svetskog fudbala?! (FOTO) (VIDEO)

Ekipa Rada je uspela da zabeleži i drugu pobedu u ovom prvenstvu, nakon pobede protiv Zemuna danas su uspeli da slave i protiv Mačve u Šapcu sa 1:2.

24-godišnji Nenad Lukić je doneo prednost gostima već u 4. minutu, a onda je Vladimir Volkov uspeo da duplira prednost u 15. minutu.

I ONI DOLAZE! Grobari, imate sjajnu priliku da upoznate svoje ljubimce! Svi na stadion! (FOTO)

Domaći su na sve načine pokušavali da stignu do gola, došli su do izjednačenja u nadoknadi prvog poluvremena iz penala preko Matića, ali je to bilo sve što su uspeli da učine danas, pa ih je Rad pretekao na tabeli.

U drugom meču ekipa Bačke je savladala Mladost iz Lučana golom Lukovića u 79. minutu sa 1:0 i tako je došla do prvih bodova u ovom šampionatu, nakon serije od 5 poraza.