POČELA I PRIMERA! Alaves poražen, da li je ovo kraj za Kataija u Baskiji? (VIDEO)

Primera, 1. kolo

Leganjes je bio jači od ekipe srpskog reprezentativca u prvom kolu, ali to nije ono što najviše zanima našu javnost

Objavljeno: 22:52h

Alaves je veoma loše počeo sezonu u Primeri, pošto je u prvom kolu ovogodišnjeg izdanja poražen od Leganjesa rezultatom 1:0.

Jedini pogodak postigao je Gabrijel u 24. minutu. Međutim, to nije ono što najviše zanima našu, posebno zvezdašku javnost.

Sedam minuta ranije, Alaves je imao idealnu priliku da dođe do vođstva, ali je Manu Garsija jedanaesterac izveo pravo u golmana Ivana Kueljara.

Inače, Aleksandra Kataija nije bilo u protokolu za ovaj meč, posle čega se priča o njegovom prelasku u Valensiju dodatno podgreva.

BONUS VIDEO: Marko Jevtović razočaran posle Videotona