POTPUNA LUDNICA U SUPERKUPU ITALIJE! Dibala izjednačio u 91. minutu, a onda ŠOK! (VIDEO)

NEVEROVATNA UTAKMICA

Pa, vi posle recite da je italijanski fudbal dosadan... Da li ova utakmica nagoveštava veliki "kambek" Serije A?

Objavljeno: 23:16h

Fudbaleri Lacija osvojili su Superkup Italije, pošto su večeras pobedili Juventus sa 3:2. Pobedu Laciju doneo je Alesandro Murđa u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Lacio je vodio 2:0 golovima Čira Imobilea u 32. iz penala i 54. minutu, ali je šampion Italije izjednačio u finišu, preko Paula Dibale u 85. i 91. iz jedanaesterca.

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić igrao je celu utakmicu za Lacio, Dušan Basta je izašao u 75. minutu, dok Filip Đorđević nije bio u timu.

BONUS VIDEO: Nikola Mišković za Espreso posle osvajanja juniorskog Evropskog prvenstva u košarci