OSTOJIĆ JUNAK! Novopečeni otac srušio Vojvodinu i skinuo kamen sa srca Grobarima pred meč sa Videotonom! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE, 5. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Fudbaleri Partizana pobedili su ekipu Vojvodine rezultatom 1:0 u 5. kolu Superlige Srbije.

Strelac je bio Ostojić u 89 minutu meča.

Pred oko 5 hiljada navijača viđena je tvrda utakmica sa par dobrih prilika za Partizan, posle kojih se istakao sjajni mladi čuvar mreže Emil Rockov, ali Partizan je uspeo u finišu meča da dođe do sva tri boda.

Partizan i Vojvodina imaju isti broj bodova posle petog kola, i dele drugu poziciju na tabeli.

Uskoro opširnije...

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog:

88 - GOOOOOOOOOOL! - Ostojić!

88' - Rockov je otišao u "prazno", Janković

81' - Malbašić zalama jednog igrača Partizana, ali njegov šut je izblokiran. Korner za Vošu.

76' - Centaršut Vulićevića, Đorđe Jovanović vara Rockova ali štoper Vojvodine Renan izbija loptu sa gol linije

72'- Odličan šut Subotića sa oko 20 metara, lopta odlazi pored gola

69' - Opet Suma, i opet Rockov brani

68' - Ponovo slobodan udarac za Partizan sa ivici kaznenog udarca

66' - "Frka" posle kornera, Rockov hvata loptu

65' - Faul za Partizan na ivici šesnaesteca, Sume direktno na gol, ali opet Rockov spašava Vojvodinu

63' - Pokušaj Renana sa velike udaljenosti, Jovičić siguran

61' - Udarac Sume sa 16 metara odlazi pored gola

59' - Umesto Pantića na terenu je mladi Đorđe Jovanović

55' - Vojvodina pritiska početkom drugog poluvremena, Jovančić promašio loptu posle centaršuta Lakićevića

Komešanje navijača na zapadnoj tribini, intervenisala je i policija

46' - Drugo poluvreme je počelo

45' - Poluvreme - Rezultat je 0:0, veoma tvrd meč sa malo konkretnih prilika na obe strane.

Na utakmici se ne dešava apsolutno ništa vredno pomena

30' - Centaršut Pantića, ali Suma ne stiže prvi do lopte, a uz to se i povredio. Pridigao se i nastaviće meč

25' - Udarac Subotića hvata Jovičić

15' - Ponovo Rockov neverovatno interveniše! Razoran udarac glavom Leandra Tavambe!

11' - Sjajna šansa za Partizan, udarac Sume krajnjim naporima Rockov izbacuje u korner!

Trenutno na Karađorđu oko 5000 navijača

U uvodnih desetak minuta, bez prilika, ali igra se veoma dinamično sa obe strane