Preokret u derbiju Moskve! Spartak posustaje već na početku, Petković učesnik novog poraza! (VIDEO)

premijer liga rusije

Spartaku je ovo drugi poraz u prvenstvum, dok je CSKA zabeležio četvrtu pobedu

U derbiju ruskog šampionata, fudbaleri CSKA iz Moskve savladali su Spartak rezultatom 2:1.

GOTOVO JE!!! Grobari, čujete li ovo? Ogromno pojačanje za Partizan! (FOTO) (VIDEO)

Ekipa italijanskog stručnjaka Karere povela je golom pridošlice Maria Pašalića golom u 48. minutu utakmice, a preokretu je kumovao prvo Šenjikov u 83, a pobedu je doneo Vitinjo golom pet minuta pre kraja meča.

Za tim Spartaka ceo susret odigrao je povremeni reprezentativac i bivši član Crvene zvezde, Marko Petković.

Spartaku je ovo drugi poraz u prvenstvu. Prvi su doživeli prošle nedelje katastrofom protiv Zenita (1:5).

DELIJE, POČNITE DA ŠTEDITE! Poznate cene karata za Krasnodar i "večiti derbi"! (FOTO)

CSKA je zabeležio četvrtu pobedu, i nalazi se na četvrtom mestu Premijer lige Rusije.