Napoli poražen posle 18 utakmica, Sasuolo nastavlja da iznenađuje, Viola bod iza lidera! (VIDEO)

SERIJA A, 15. KOLO

Bolonja je napravila veliki podvig pobedivši Napoli koji od kraja septembra nije poražen, dok Fiorentina polako korača ka vrhu tabele

Polako i 15. kolo Serije A privodimo kraju, a nedeljni mečevi su doneli par očekivanih trijumfa i jedno iznenađenje. Žestok sudar dva igrača Intera: Felipe Melo prebačen u bolnicu, ne seća se ničega! (VIDEO) Bolonja je petim trijumfom savladala favorizovani Napoli koji dva i po meseca nije znao za poraz u svim takmičenjima. Destro i Rosetini su u prvih 20-ak minuta načeli mrežu gostiju, a u 60. je već bilo 3:0. Iguain je uspeo da ublaži poraz sa dva gola u tri minuta, ali tek u finišu utakmice.

Atalanta je rutinski savladala Palermo sa 3:0, i pored toga što su gosti imali tri Denis, Čerubin i De Run bili precizni.
Fronzinone je poražen kod kuće od Kjeva sa 2:0, Verona Empolija
Sasuolo i dalje iznenađuje tamošnju fudbalsku javnost na gostovanju sa 3:1.
Serija A, 15. kolo: Petak 0:2 1:1
1:0 3:2 3:0 3:0
0:2 0:1 1:3 20.45