Sedmica Zvezde na Banovom brdu, izjednačen rekord! (FOTO) (VIDEO)

Superliga, 20. kolo

Crveno-beli su nakon poraza od Borca nastavili trijumfalan niz u prvenstvu
Objavljeno: 18:30h

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su pobednički prvenstveni niz u utakmici u gostima protiv Čukaričkog 7:2, u derbiju 20. kola Superlige Srbije. Ovo je bolje od Mesija i Maradone: Ugo Vijeira postigao velemajstorski pogodak! (VIDEO)

Bomba na Brdu: Videste li Ibanjezov projektil sa 30 metara!? (VIDEO)
Crveno-beli su ostvarili 17. uzastopni tirjumf u šampionatu, kojim su izjednačili rekord iz 2000. godine, kada su predvođeni trenerom Slavoljubom Muslinom upisali identičan broj pobeda u nizu! U narednom kolu protiv Radnika, učenici Grofa Božovića biće u prilici da sruše taj rekord pred svojim navijačima.
TOK UTAKMICE Kraj meča.
86. minut - GOOOL! Goelada se nastavlja, Luka Jović za 7:2!
Grof vrši poslednju izmenu.
Odlična atmosfera na tribinama stadiona na Banovom brdu.
Izmene u Zvezdi.
Kakva majstorija!
75. minut - GOOOL! Zvezda ponovo postiže gol - 6:2!
61. minut - GOOOL! Zvezda povećava na 5:2! Ibanjez sa oko 30 metara iz slobodnog udarca pogađa mrežu!
54. minut - Crveni karton za Filipa Stojkovića! Čukarički sa igračem manje!
51. minut - GOOOL! Zvezda vodi sa 4:2! Šest golova za 50 minuta!
46. minut - Bakljada Delija. Počelo je drugo poluvreme. Kraj prvog poluvremena.
45+2. minut : GOOOL! Zvezda opet vodi, sada sa 3:2! 44. minut
31. minut - GOOOL! Čukarički izjednačio - 2:2! Ponovo je strelac Andrija Pavlović!
Argentinac je precizan sa 11 metara!
Prethodno, Bojan Ostojić je zaradio javnu opomenu zbog prekršaja u kaznenom prostoru.
20. minut - GOOOL! Preokret na Banovom brdu! Zvezda vodi sa 2:1.
Golčina Grujića za skaute Liverpula! (VIDEO) 15. minut - GOOOL! Zvezda stiže do izjednačenja - 1:1! Fantastičnim udarcem Marko Grujić poravnava rezultat! 14. minut
Projektil glavom za vođstvo Čuke protiv Zvezde već u četvrtom minutu! (VIDEO)
4. minut - GOOOL! Čukarički vodi sa 1:0! Posle kornera sa desne strane, koji je izveo kapiten Igor Matić, Andrija Pavlović glavom postiže efektan pogodak! 1. minut Utakmica je počela. Podrška navijača neće izostati na Banovom brdu:
Poznat je i sastav lidera na tabeli:
Crvene zvezde Voždovac 2:0 Superlige Slavoljubom Muslinom upisali 17 pobeda u nizu Zvezdina srećna 16. pobeda u nizu, rekord od pre 15 godina je na dohvat ruke! (FOTO) (VIDEO) Markus Vilijams