Ova rečenica je srušila Partizan protiv Vojvodine! (FOTO) (VIDEO)

Espreso otkriva

Ko je taj psihološki mag, koji je tako dobro motivisao najboljeg igrača utakmice u Humskoj
Objavljeno: 14:20h

Fudbaleri Vojvodine pobedili su kao gosti Partizan sa 2:0, u 20. kolu Superlige Srbije. Igrač utakmice bio je Aleksandar Stanisavljević, iako je u igru ušao u 74. minutu?! Međutim, ispisao je istoriju, namestio i postigao gol za 15 minuta! U tom poduhvatu zasluge ima i njegov mentor Vlada Negovanović...

Sredili Partizan za 60 sekundi: Sjajno odbranjen penal Ninkoviću i onda ubitačna kontra! (VIDEO) Postavlja se pitanje ko je taj psihološki mag, koji uspeva da tako dobro motiviše igrača da ovaj eksplodira na terenu za 15 minuta?!
Espreso
GOL!
Kljajićeva greška donela vođstvo Voši u Humskoj: Rosić je specijalista za Partizan i Zvezdu! (VIDEO)

IZNENADJENJE! Partizan-Vojvodina.0-2... Partizan imao igrača više i jedan neiskorišćeni penal... Igrač koji me zvao pred...

Posted by Vlada Negovanovic on субота 5. децембар 2015.