KOLAROV DEBITOVAO ZA ROMU: "Vučica" izujedala Totenhem u goleadi, u Nju Džerziju! (FOTO) (VIDEO)

zabeležio prve minute

Srpski reprezentativac odigrao nešto više od sat vremena na debiju za Romu

Objavljeno: 10:12h

Fudbaleri Rome pobedili su Totenhem rezultatom 3:2 u prijateljskoj utakmici odigranoj u okviru Interkontinentalnog kupa šampiona u Nju Džerziju.

GNEVNI CRNO-BELI: Sudija je navijao za Olimpijakos! Evo i dokaza za to! (VIDEO)

Pred oko 25 hiljada gledalaca prve minute u redovima rimskog velikana zabeležio je Aleksandar Kolarov, a za nešto više od 60 minuta na terenu uspeo je da dobije žuti karton.

Utakmica je bila izuzetno dinamična, a završnica je bila neizvesna do poslednje sekunde.

Marko Marin sa Zvezdinom pesmom predvodio slavlje u svlačionici Olimpijakosa! (FOTO)

Roma je povela golom Perotija iz penala, a na 2:0 povećao je Under. Vinks i Jansen u samoj završnici utakmice, tačnije u 87. i 91. minutu dovode Totenhem blizu povoljnog rezultata, ali je samo minut posle gola Jansena Tuminelo donosi Romi pobedu.

Roma je ovu utakmicu počela u skoro najjačem sastavu, dok je Totenhem imao par rezervista u startnoj postavi, a publika koja je došla na Red Bul arenu uživala je u jednoj od najboljih utakmica na ovogodišnjoj turneji evropskih timova po Americi.

BONUS VIDEO: Leonardno "beži" od novinara u Humskoj...