LJUDI, VRATIO SE VELIKI MILAN! Montelina mašina od Bajerna napravila bavarsku kobasicu! (FOTO) (VIDEO)

čišćenje!

Totalna dominacija italijanskog velikana na utakmici Internacionalnog kupa šampiona

Objavljeno: 15:18h

Fudbaleri Milana pobedili su Bajern iz Minhena rezultatom 4:0 u prijateljskoj utakmici u okviru Internacionalnog kupa šampiona, u azijskoj grupi..

Izabranici Vićenca Montele svojom igrom vratili su sve navijače Milana u neka stara vremena kada je italijanski velikan dominirao evropskim fudbalom.

ONI SU PONOS SRBIJE! Ovih 13 košarkaša nije odbilo da igra za reprezentaciju Srbije! KAPA DOLE ZA NJIH! (VIDEO)

Karlo Anćeloti izveo je prilično jak sastav koji je počišćen sa terena. Interesantno, upravo je pod Karlom protekao ogroman deo te zlatne ere Rosonera.

Rapsodija Milaneza krenula je u 14. minutu kada je na asistenciju Rodrigeza pogodio Frank Kesi.

Zatim je na scenu stupio Patrik Kutrone i nagovestio da Milan u njemu ima napadača sposobnog za velika dela.

SITI OPET OBORIO REKORD! Građani su pomerili granice fudbala, stiglo čudo iz Monaka (FOTO) (VIDEO)

On je sa dva gola, prvim u 25. , a drugim u 43. minutu potpuno uništio Bajern.

Za kraj novo pojačanje iz Bajer Leverkuzena Hakan Čalhanoglu pogodio je u 85. minutu i tako je postavio konačan rezultat ove utakmice.

Ova pobeda obradovala je sve navijače italijanskog velikana koji od predstojeće sezone očekuju da će se njihov omiljeni klub vratiti na mapu evropskog fudbala.

UMETNOST LUKE MILIVOJEVIĆA! Nek se pazi Premijer liga, srpski bombarder naštelovao nišanske sprave! (FOTO) (VIDEO)

Priliku za to fudbaleri Milana imaće već u četvrtak kada u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope gostuju rumunskoj Krajovi.

BONUS VIDEO: Koreografija Delija protiv Irtiša