Bez pardona
“Luki Vildozi je svejedno da li igra za Zvezdu ili Partizan, bitno mu je da odradi posao i dobije platu”
Ognjen Ožegović smatra da ne može da se poredi sa argentinskim košarkašem
Fudbaler Ognjen Ožegović je poznat kao zaljubljenik u košarku, često je viđan u Beogradskoj areni na utakmicama Partizana, pa je bilo zanimljivo čuti njegovo mišljenje na temu dolaska ljubimca navijača Crvene zvezde Luke Vildoze u suparnički tabor.
Ožegović je imao sličan put, pošto je nosio dres crveno-belih, potom i crno-belih, a njegov transfer u Humsku je tada takođe odjeknuo u javnosti.
“Sa Vildozom je drugačija situacija nego sa mnom, zato što je on stranac. Ja sam odrastao u Crvenoj zvezdi, ali od malih nogu sam bio navijač Partizana. Životni san mi je bio da jednom zaigram za Partizan, što sam i ostvario. On prosto nema te emocije, njemu je svejedno da li igrao u Zvezdi, Partizanu, Olimpijakosu ili Panatinaikosu. Bitno mu je da odradi posao i dobije platu”, kaže Ožegović za Mozzart sport.
Veruje da njega neće gledati kroz posebnu lupu.
“Svega toga su svesni i navijači. On može u prve tri utakmice da odigra dobro i stekne podršku navijača, ali isto tako i da odigra prve tri loše, pa da budu komentari ‘vrati se odakle si došao’. Svakako, mislim da neće biti problema”, smatra Ožegović.
(Espreso/Mozzart sport)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!





