Kuljanin posle blistave partije: Nismo imali sreće u završnici, ostavili smo srce na terenu!
Aleksa Kuljanin, Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

pančevo

Kuljanin posle blistave partije: Nismo imali sreće u završnici, ostavili smo srce na terenu!

Može da bude ponosan

Objavljeno: 09:24h
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Fudbaleri Železničara iz Pančeva poraženi su rezultatom 1:0 od Brage u prvom meču u okviru 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Klub iz Pančeva je je pružio fantastičnu partiju na domaćem terenu i prava je šteta što nije upisan bolji rezultat.

Blistao je na terenu Aleksa Kuljanin, koji je ušao sa klupe.

- Iskreno, možda čak nismo malo ni imali ni sreće u završnici. Mi smo pokazali i ostavili smo stvarno srce na terenu. Od početka, od bukvalno od zadnje linije do napada. Svi smo dali svoj maksimum i šteta, baš šteta što ta lopta nije ušla u gol - rekao je Kuljanin i dodao:

- Pa to je to što mi vežbamo svaki dan. Bukvalno svaki dan vežbamo to i stvarno verujemo našem stručnom štabu. I uigrali smo se, i verujemo da možemo sa svima da igramo, a to smo danas i dokazali.

Pokazao je pravu fudbalsku klasu nakon ulaska sa klupe i da Radomir Koković i te kako može da računa na njega.

- Ja sam samo čekao da uđem i znao sam da ću tako da odradim. To sam najavljivao, bukvalno sam samo čekao trenutak da uđem, da pokažem šta znam, jer ja ne pravim razliku među ekipama.

Bonus video:

01:13

Vozinja, Zelenortska ostrva, Mundijal 2026

(Espreso/A.K.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.