Saša Ilić i Danko Lazović, Foto: Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©
rešena dilema
"Nemam ja šta da tražim autonomiju i ovlašćenja, ja znam šta je potrebno"
Svestan sam situacije u kojoj se Partizan nalazi, treba da se nađemo negde na polovini, ako želimo da Partizan bude bolji, rekao je strateg "parnog valjka"
Objavljeno:
Dodajte Espreso u vaš Google izbor
Uprkos tome što usko sarađuje sa Dankom Lazovićem, strateg crno-belih ističe da nikakva posebna ovlašćenja neće imati.
- Nemam ja šta da tražim autonomiju i ovlašćenja, ja znam šta je potrebno. Svestan sam situacije u kojoj se Partizan nalazi, treba da se nađemo negde na polovini, ako želimo da Partizan bude bolji, moramo da dovedemo igrače koji će napraviti ekstra kvalitet - rekao je Ilić.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!





