crno-beli
Partizan doveo novog Saldanju!
Stiže u Humsku
Napadač Džeferson Marinjo Dos Santos, zvani Že, biće novi fudbaler Partizana.
Crno-beli su sa Gectepeom dogovorili jednogodišnju pozajmicu sa pravom otkupa za 1.000.00 evra, prenosi Telegraf.
Ono što je interesantno, zastupnik Žea je Žoze Renato Martines koji je u Humsku doveo Mateusa Saldanju.
Že je u minuloj sezoni bio u drugom planu u Goctepeu, te na 16 utakmica upisao samo 480 minuta, uz dva gola i asistenciju.
U Tursku je stigao iz brazilske treće lige gde je nosio dres Ponte Prete, a igrao je još za Gremio Sportivo, Olimpiju, Itapirense, sve klubovi iz nižih liga Brazila.
Podsetimo, pre njega su u Humsku stigli Milan Aleksić, Aleks Zeković, Erik Kojzek i Čaka Traore.
Bonus video:
(Espreso/Telegraf/Zoran Ivković/Preneo: A.K.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!





