svetsko prvenstvo, a grupa, 1. kolo
MEKSIKO RUTINSKI PROTIV JUŽNE AFRIKE! Pamtiće se tri crvena kartona... (Video/Foto)
Na legendarnom stadionu Asteka otvoren je Mundijal, a jedan domaćina je opravdao ulogu favorita
Fudbalska reprezentacija Meksika pobedila je Južnu Afriku sa 2:0 u prvom kolu A grupe Svetskog prvenstva 2026. godine.
Na legendarnom stadionu Asteka otvoren je Mundijal, a domaćin je opravdao ulogu favorita u meču u kojem smo videli čak tri crvena kartona!
Prvi gol na planetarnoj smotri bio je delo Hulijana Kinjonesa u devetom minutu kada je iskoristio grešku odbrane protivnika.
U 49. minutu prvi crveni karton pošto je Jaja Sitole oborio Brajana Gutijereza kao poslednji igrač odbrane na ivici kaznenog posle kontre.
U 67. minutu 2:0! Raul Himenez se poklonio usamljen na drugoj stativi posle sjajnog centaršuta Roberta Alvarada sa desne strane.
Južna Afrika je ostala sa dva igrača manje u 84. minutu pošto je Temba Zvane isključen posle udaranja Alvarada uz asistenciju VAR snimka.
Treći crveni karton, a prvi za jednog od domaćina Mundijala videli smo u 92. minutu zbog starta Sezara Montesa nad Kulisom Muduom.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!





