Praznik na Marakani: Zvezda i Spartak redovno 3+, Katai stiže Džajića
Piše istoriju u Zvezdi: Katai, Foto: FK Crvena zvezda

Crvena zvezda

Praznik na Marakani: Zvezda i Spartak redovno 3+, Katai stiže Džajića

Čeka se novi pogodak, 155, Katai Magika

Objavljeno: 10:38h

Crvena zvezda u 31. kolu Superlige Srbije dočekuje Spartak iz Subotice, a očekuje se revija golova na Marakani i izjednačavanje rekorda na večnoj listi strelaca.

Na poslednjih 18 mečeva ova dva rivala uvek je bilo 3+, s tim da sada postoji motiv više da Aleksandar Katai stigne legendu crveno-belih Dragana Džajića po broju golova.

Čeka se novi pogodak, 155, Katai Magika za novi vatromet u Ljutice Bogdana. Neće biti iznenađenje ukoliko se to već večeras dogodi.

"Pričali smo dosta o Kataiju. Njemu to ne predstavlja nikakvo opterećenje, jer on istinski uživa u svakom treningu i svakoj utakmici. Znali smo da će stići te rekorde i da će ih verovatno prestići. Ako ovako nastavi i ako bude zdrav, sa ovakvom voljom i elanom, on će u fudbalu uživati još sigurno nekoliko godina", izjavio je Dejan Stanković.

Bonus video:

00:05

Katai oduševio Delije u Lajpcigu

(Espreso/Mozzart sport)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.