AERODROM
Delije na spektakularan način dočekale Arnautovića: Marko dobio i poklon! (VIDEO)
Navijači odradili sjajan posao
Marko Arnautović je pristao da pojača Crvenu zvezdu u najvećem transferu u istoriji srpskog fudbala, a ovog popodneva stigao u Beograd.
Crveno-beli navijači su bili vrlo dobro upućeni u satnicu njegovog dolaska i u velikom broju su došli na aerodrom "Nikola Tesla" kako bi dočekali veliko pojačanje.
Ni ogromna vrućina na usijanom asfaltu im nije smetala da se okupe na VIP terminalu.
Arnautovićev avion sleteo je u Beograd oko 14:50, a onda se u društvu generalnog direktora Zvezdana Terzića pojavio pred brojnim pristalicama
Iako je bilo najavljeno da će se Terzić obratiti pristutnima, to se nije desilo, već je sa Arnautovićem seo u auto i otišao u pravcu stadiona "Rajko Mitić".
Tamo će potpisati ugovor na dve godine vredan 5.000.000 evra i tako postati najskuplje plaćeni fudbaler u istoriji srpskog fudbala.
Potencijalno, debi u dresu, kako sam kaže, voljenog klub, mogao bi da ima naredne sedmice u revanšu 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Linkolna sa Gibraltara.
Prvi meč igra se u utorak od 18.00.
Bonus video:
(Espreso/B92/Preneo: A.K.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!








