Englezi skinuli Srbiju sa svetskog trona! (FOTO) (VIDEO)

srbi više nisu prvaci!

Reprezentacija Engleske je novi šampion sveta u fudbalu

Omladinska reprezentacija Engleske je novi šampion sveta pošto je u finalu savladala ekipu Venecuele rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na meču postigao je Kalvert-Levin u 35. minutu, ali je pored njega najzaslužniji za pobedu mladih Engleza bio i golman Vudman koji je odbranio penal 15 minuta pre kraja.

JEDNA STVAR GA JE NAJVIŠE ZABOLELA! Krstić prvi put pričao o skandalu u Atini i udaranju Burusisa stolicom! (VIDEO)

Englezi su do pobede došli u 35. minutu kada je Levin iz drugog pokušaja uspeo da savlada golmana Farinesa. Najpre je pokušao sa desetak metara, a odbijenu loptu posle odbrane Farinesa iskoristio i sproveo u pogodak koji je kako se pokazalo kasnije ostao odlučujući.

Ronaldo dobio blizance! Devojčicu Evu i dečaka zbog čijeg imena se ceo svet zapitao: Kristijano, da li si normalan? (FOTO)