Škoti doživeli infarkt u 93. od najvećeg protivnika! Milivoje se oprostio u velikom stilu! (VIDEO)

kvalifikacije za SP 2018.

Prštalo je u Glazgovu u susretu "vekovnih neprijatelja"

Objavljeno: 23:19h

U prvim mečevima kvalifikacija za Mundijal 2018. godine u Rusiji, najviše uzbuđenja je očekivano doneo veliki ostrvski derbi između vekovnih "neprijatelja".

STEVAN JOVETIĆ! Ljudi, to je ČISTA MAGIJA! 3 gola, ali kakva! Lomljenje kičme, suvi list i makazice! (VIDEO)

Na kraju podela bodova 2:2, iako su domaćini u Glazgovu imali sva tri u džepu, a nisu ih baš nešto bili zaslužili.

Dominirali su Englezi terenom i sve je ukazivalo da će zabeležiti pobedu kada je u 70. minutu Okslejd-Čemberlen konačno otključao bravu Krega Gordona.

Ali ako ni iz čega drugog, onda bar iz filmova znamo da se Škoti nikada ne predaju i zamalo da uspeju ponovo da naprave podvig. Li Grifits je u 87. i 90. minutu iz gotovo identičnih situacija zatresao mrežu Džoa Harta za preokret i totalno ludilo na tribinama.

Međutim, kada je trebalo u kontri u poslednjim minutima da zapečate pobedu, spetljali su se domaćini i u poslednjem napadu na meču usledio je centaršut Sterlinga, a Hari Kejn u 93. minutu poravnava rezultat i donosi bod "Gordom Albionu".