NIŠTA OD HUMSKE!
"Pričao sam sa Mijatovićem, neće biti transfera u Partizan"
Nema pojačanja za crno-bele
Fudbaleri Čukaričkog počeli su pripreme za novu sezonu, u kojoj će proslaviti 100 godina postojanja.
Igrače je na prvom treningu Milana Lešnjaka pozdravio direktor Vladimir Matijašević, koji se potom obratio predstavnicima medija.
Otkrio je da je bilo razgovora i sa Predragom Mijatovićem, potpredsednikom Partizana zaduženim za sportska pitanja oko Luke Đorđevića.
- Ima indicija, kratko su igrali naši mladi igrači, ali interesovanje postoji za Luku Đorđevića, Andreja Bačanina, Voja Serafimović... Čak i za Lazara Stojanovića smo imali ponudu, Stanković koji je jedan od najboljih igrača, Sisoko, biće zanimljiv prelazni rok. Đorđević - Partizan? Ne. Imao sam direktno razgovor sa Peđom Mijatovićem, mislim da će biti inostranstvo ili produžetak ugovora ovde - rekao je Matijašević.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!





