Za ovog fudbalera Zvezde biće odbijena svaka ponuda: On sigurno ostaje na Marakani!
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport

LJUTICE BOGDANA

Za ovog fudbalera Zvezde biće odbijena svaka ponuda: On sigurno ostaje na Marakani!

Ima sjajnu sezonu iza sebe

Objavljeno:

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su osmu uzastopnu titulu, a boriće se i za petu duplu krunu u nizu.

Crveno-beli će tako i predstojeće sezone nastupiti i u kvalifikacijama za Ligu šampiona, ali ovog puta nešto ranije, već od 2. kola.

Srpskog šampiona zbog toga očekuje veoma važan prelazni rok u kojem će biti dosta odlazaka, ali i dolazaka.

Još uvek se ne zna ko će napustiti Marakanu, dok se zna da u klub stiže Miloš Veljković.

Postoje i oni fudbaleri koji neće imati dozvolu da napuste klub, a njih predvodi reprezentativac Slovenije Timi Maks Elšnik.

Timi Maks Elšnik
Timi Maks Elšnikfoto: Starsport©

On je od dolaska iz Olimpije postao jedan od standardnih prvotimaca Zvezde i jedan je od najboljih fudbalera kluba ove sezone.

Zvezda će ga, tako, zadržati i ukoliko dobije ponude za njega, a njih sigurno neće manjkati posle ovakve sezone Slovenca.

Elšnik je odigrao 27 mečeva u Superligi Srbije, a sakupio je četiri gola i 10 asistencija, dok je u LŠ na osam mečeva imao dve asistencije.

Bonus video:

04:24

Elšnik posle Barselone

(Espreso/Andrej Kosić)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.