Ludnica u Alkmaru: Živković preokrenuo rezultat pre sudijskog zvižduka! (FOTO) (VIDEO)

Overio trijumf Partizana

U finišu utakmice viđen je veleobrt
Objavljeno: 21:34h

Fudbaleri Partizana u petom kolu Lige Evrope gostovali su AZ Alkmaru. Nakon prvih 45 minuta mreže se nisu tresle, a onda odmah u nastavku ubrzo su viđena prvo dva pogotka, a u samom finišu pobedonosni gol Andrije Živkovića za veleobrt crno-belih od 2:1! Zov proleća u Alkmaru: Abubakar i Živković okrenuli AZ i doveli crno-bele pred istorijski uspeh! (FOTO) (VIDEO) Prvo je domaćin poveo u 48. minutu. Odbrana Partizana zaspala: Dos Santos na asitenciju Srbina pogodio za 1:0! Partizan je uzvratio u 65. minutu preko Abubakara Oumarua. Oumaru izjednačio, pa se pogubio tokom proslave?! (VIDEO)

U finišu utakmice viđen je preokret! Andrija Živković postigao je pogodak za 2:1!