Jedan od najstardnijih trenirao odvojeno, Milojević izvesno rotira protiv Jang bojsa (Foto)
Vladan Milojević, trener Crvene zvezde, Foto: Starsport

MUKE

Jedan od najstardnijih trenirao odvojeno, Milojević izvesno rotira protiv Jang bojsa (Foto)

Bolest odvojila igrača crveno-belih od terena i neizvesno je da li će uopšte i putovati u Švajcarsku

Objavljeno:

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Jang bojsu u sredu od 21.00 u poslednjem, osmom kolu Lige šampiona.

Utakmica je takmičarski nebitna jer crveno-beli sa tri boda nemaju šanse za doigravanje, dok su žuto-crni uz Slovan iz Bratislave jedini tim sa nulom.

Prema saznanjima Meridian sporta, Uroš Spajić je prethodnih dana bio bolestan, a posledica toga je da je današnji trening odradio odvojeno od ekipe.

Uroš Spajić (desno) na utakmici Crvene zvezde i Barselone
Uroš Spajić (desno) na utakmici Crvene zvezde i Barselonefoto: Starsport©

Po informacijama ovog medija, kapiten će raditi po posebnom programu i praktično je izvesno da će njegovo mesto među 11 zauzeti Vanja Drkušić.

Slovenački štoper bi u Bernu mogao da se oprosti jer će se na kraju januara vratiti u Zenit posle šest meseci na pozajmici u Beogradu.

Vanja Drkušić
Vanja Drkušićfoto: Starsport©

Defanzivac je do sada odigrao 11 utakmica u svim takmičenjima, ali samo jedan duel u elitnom evropskom takmičenju - protiv Intera u Milanu.

Kada govorimo o Urošu Spajiću, neizvesno je da li će i putovati sa saigračima u Švajcarsku.

Bonus video:

00:23

Delije, Crvena zvezda, PSV, koreografija

(Espreso/Meridian sport/Marko Brnjašević/Preneo:V.P)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.