Legenda Crvene zvezde u čudu - "Liga šampiona ne pamti tri gola iz kornera u 45 minuta!" (Foto)
Trenutak kada je Luk de Jong dao gol za 1:0, Foto: Starsport

"NEOBJAŠNJIVO, NEDOPUSTIVO"

Legenda Crvene zvezde u čudu - "Liga šampiona ne pamti tri gola iz kornera u 45 minuta!" (Foto)

Znalo se gde leže zamke za odbranu srpskog šampiona, sve se znalo, pa ipak, završilo se neslavno, kaže jedan od najvažnijih igrača u istoriji crveno-belih

Objavljeno:

Darko Pančev, legendarni napadač Crvene zvezde izneo je utiske posle poraza od crveno-belih od PSV-a od 2:3 u sedmom kolu Lige šampiona.

- Na ovom nivou tako nešto da se desi, ne razumem, ne ide mi u glavu. Neobjašnjivo. Nedopustivo. Sumnjam da se u Ligi šampiona nešto slično dosad odigralo u prvih 45 minuta, da korneri sude i presuđuju, da diktiraju konačni ishod. Još mi je čudnije što se, u pripremi gostovanja holandskog predstavnika - čuli smo od aktera po završetku balade -posebna pažnja poklanjala toj najvećoj opasnosti, znalo se gde leže zamke za odbranu srpskog šampiona, sve se znalo, pa ipak, završilo se neslavno. Šteta. A, moglo je bolje. Moglo je mnogo bolje. Žalim za neiskorišćenom Zvezdinom šansom kod rezultata 0:0, žalim i što su postignuta samo dva gola posle isključenja onog momka iz Ajndhovena, remi je bio blizu, bio bi sasvim zaslužen, sad je gotovo, čestitke protivniku, aplauzi golgeteru De Jongu, nema kukanja, idemo dalje - rekao je Pančev za Sport klub.

Darko Pančev
Darko Pančevfoto: Printscreen/Youtube/FK Crvena zvezda

Beograđani idu bez takmičarskih ambicija u Bern protiv Jang bojsa, dok će holandski velikan ostati u evropskoj igri.

- Sinoć sam pažljivo pratio svaki korak, nešto mi je upalo u oči, Holanđani su prosto leteli terenom kad je sudija označio kraj susreta, njihova radost bila je za priču, dokaz više koliko su respektovali fudbalere Crvene zvezde, srećan im put! Utisak je, takođe, da eks prvak Evrope i sveta može da bude zadovoljan onim što je demonstrirao u tekućoj sezoni suočavanja sa elitom Starog kontinenta, zadovoljniji igrom, nego bodovima, vremenom će rasti, ispravljati greške i, nadam se, već od predstojeće jeseni, opet postati marka. Zvezda ima za koga da igra, ima verne, strastvene, fantastične navijače, s njima i uz njih do novih pobeda - zaključio je Pančev.

Bonus video:

07:28

DARKO PANČEV UGOSTIO KURIR: Zar već 30 godina od Barija?! I dan-danas se naježim kad gledam penale! KURIR TELEVIZIJA

(Espreso/Sport klub/Jovan Jovanović/Preneo:V.P)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.