DOBILI SMO EPILOG PLEJ-AUTA: Novom Pazaru se pridružio Metalac, Borac se izborio za viši rang!

superliga plej-aut

Metalac iz Gornjeg Milanovca će sledeće sezone igrati u Prvoj ligi Srbije

U poslednjem kolu plej-auta došli smo do odgovora ko će uz Novi Pazar ispasti iz Superlige Srbije.

Metalac iz Gornjeg Milanovca će sledeće sezone igrati u Prvoj ligi Srbije.

Borac iz Čačka opstao je osvojivši bod na gostovanju Radniku u Surdulici rezultatom 2:2.

Metalac je pobedio Novi Pazar s 3:0, pa se čekao ishod utakmice Radnik- Borac, gde ja pala odluka.

Radnički je vodio od 9. minuta golom Miloša Trifunovića, ali kada je Galvao Da Silva Tijago pogodio u 28. minutu Borac je imao rezultat koji ga je vodio ka opstanku.

U 75. minutu je tek delovalo da je sve gotovo kada je Borac poveo s 2:1 golom Stefana Mihajlovića, ali je Radnički sve zakomplikovao drugim pogotkom u 85. minutu.

Sve do poslednjeg minuta se čekao epilog, a Borac je uspeo da izvuče remi i opstane u ligi.

Spartak iz Subotice je završio plej-aut na prvom mestu pobedom nad Bačkom 2:1, dok je Čukarički u gradskom derbiju poražen od Rada s 0:1 na Banovom Brdu

BONUS VIDEO: MILUTINOV ZA KURIR: Srpski košarkaš otkrio kako je Olimpijakos napravio veliki preokret