Juve nastavio Sitijev krah, Junajtedova 0 posle 5 godina, Real se kockao za razliku od PSŽ-a! (FOTO) (VIDEO)

Liga šampiona, 5. kolo

Odigrani su preostali mečevi petog kola Lige šampiona, a ubedljive pobede odneli su PSŽ i Borusija Menhegladbah, dok je u derbiju dana Juventus minimalnim rezultatom savladao Mančester siti
Objavljeno: 22:56h
Ponovio se utorak u Ligi šampiona veče
osam mečeva postignuto 25 golova
jedna "petarda". Ronaldo, kućo, pa kakvo je to poniranje na terenu? (VIDEO) meču dana, Astana je remizirala sa Benfikom u Kazahstanu prednosti već posle pola sata igre.
Moskovski CSKA je eliminisan iz grupne faze, jer je poražen od Volfsburga 2:0, pa sad nema ni "matematičke" šanse za prolaz Ligu Evrope.
Malme je videlo njegovu magiju: Zlatan Ibrahimović kao ubica mekog srca protiv svojih! (VIDEO) Atletiko je u Madridu rutinski pobedio Galatasaraj golovima Antoana Grizmana Menhegladbahu, Borusija
Sevilju 4:2.
Juventus je "minimalcem" savladao Siti u Torinu, dok je Junajted odigrao bez golova pred domaćom publikom sa PSV Ajndhovenom, što je prvi put da "crveni đavoli" dozvole prazne mreže od septembra 2010. godine, kada je reč o ovom takmičenju.
Zlatan Ibrahimović i PSŽ "petardirali" su Malme Real veliku prednost od 4:0 protiv Šahtjora, tri pogotka za samo 11 minuta.
Reuters
Sva dešavanja tokom čitavog dana kao i uvek mogli ste da pratite na Espreso.co.rs. KRAJ SVIH MEČEVA! 91. minut - GOOOOL! 4:2!
88. minut - Hoće li golovi prestati da padaju? Aleks Tešeira je postigao drugi gol, a treći za Šahtjor za samo 11 minuta! 83. minut - GOOOOL! Kakva ludnica! Dentinjo smanjuje na 2:4,
82. minut - GOLOVI NA DVA MEČA - PSŽ "petardom" preko Lukasa Moure 4:1, jer je Vitolo najpre smanjio na 3:1.
78. minut - GOOOL! Menhegladbah stiže do ubedljive pobede trećim golom.
77. minut - GOOOL! Šahtjor stiže do utešnog pogotka sa bele tačke Aleks Tešeira.
70. minut - GOOOOL! I Ronaldo
68. minut - GOOOOL! Di Marija 65. minut - GOOOOL! Antoan Grizman
61. minut - PROMAŠEN PENAL! Napadač Malmea, Markus Rozenberg Parižana 52. minut - GOOOOL! Real je rešio da bude nemilosrdan prema Šahtjoru primio dva gola, ovoga puta strelac
50. minut - GOOOOL! Ibrahimović je postigao gol svom bivšem klubu Malmeu!
46. minut - Počela su druga poluvremena na preostalim mečevima PSŽ koji vodi protiv Malmea sa 2:0.
Printscreen/Flashscore.com
POLUVREME! Od gola andalužanske ekipe nismo videli ni jedan pogodak prvih pola sata! 29. minut - GOOOOL! Borusija Menhegladbah Džake protiv Sevilje.
18. minut - GOOOOL! Real vodi u Ukrajini! 18. minut - GOOOOL! JUVE JE POVEO U TORINU! Mandžukić Evre pogodio mrežu Mančester sitija!
14. minut - GOOOOL! 7000. POGODAK U LIGI ŠAMPIONA! Anhel di Marija je povisio prednost PSŽ-a protiv Malmea, a ostaće upisan u istoriji najelitnijeg fudbalskog takmičenja u Evropi.
13. minut - GOOOOL! Atletiko vodi u Madridu protiv Galatasaraja, Antoan Grizman. 4. minut - GOOOOL! Pari Sen Žermen vodi protiv Malmea 20:48 - Sjajna koreografija navijača Juventusa
20:45 - Mečevi su počeli! 20:30 - Preostali parovi kola, od kojih pažnje Juventusa Mančester sitija.
20:20- Ovo su sastavi preostalih duela
19:45 - GOOOOL! I drugi pogodak za nemački klub 87 na 2:0 preko Širlea, a ovo znači i kraj za Moskovljane šampiona Junajted na 7, a uz to ima bolji međusobni skor svaka nada za CSKA izgubljena.
19:23 - GOOOOL! Volfsbrug je poveo na "Himki Areni" Akinfeeva
19:10 - I dalje bez pogodaka u Rusiji šest mečeva mrak 18:45 - Bukvalno nemamo ništa pametno da vam kažemo najdosadniji meč ovog kola.
18:20 - Bez puno drame i jako slabo igra se u Rusiji okvir gola. 18:00 - Počeo je i drugi duel dana, CSKA dočekuje Volfsburg se da nas neće razočarati.
17:53 - Posle 96 minuta igre, konačno je završen meč u Kazahstanu velikih 2:0 protiv Benfike.
Reuters
17:30 - GOOOOOL! Benfika stiže do jako bitnog izjednačenja rezultat 2:2!
17:00 - Jedna zanimljivost Juventusa Sitija
16:43 - GOOOL Kazahstanu Benfika pred sjajnim 16:31 - GOOOL! 16.19 GOOOL!
16.00 - Počeo je meč u Kazahstanu 15:30 Evo i startnih postava Astane i Benfike pola sata pre meča. Naš Nemanja Maksimović započeće meč u ekipi kazahstanskog kluba
Printscreen/flashscore.com
15:00 dan počinje u 16 časova utakmicom između Astane i Benfike
14:04 Mesi - Suarez - Nejmar
Tomas Miler postao najmlađi fudbaler u istoriji sa 50 pobeda u Ligi šampiona
12:45
12:11 Pol Pogba i Jaja Ture. Evo njihove uporedne statistike u Ligi šampiona ove sezone
11:32 Kasiljasovom neverovatnom kiksu i mađioničarskom potezu Aleksisa Sančeza
11.00 čitav grad je u znaku toga Navijači švedske ekipe imaju 5 razloga zbog kojih će večno biti zahvalni Ibrakadabri