PAKLENI TANDEM: Leonardo i Đurđević blickrigom probili Radnički i doveli Partizan na korak od titule! (VIDEO)

Crno-beli imaju 2:0 u Nišu

Dvojica najboljih igrača Partizana su sa dva brza gola na startu drugog poluvremena probili bedem ispred gola Nišlija

Partizan je na dobrom putu da stigne do pobede u Nišu nad Radničkim kojom će staviti jednu ruku na pehar šampiona Srbije!

Tandem Leonardo - Đurđević koji teroriše protivničke mreže cele sezone ponovo je bio u centru pažnje na startu drugog poluvremena utakmice na Čairu.

Prvo je Brazilac na asistenciju Marka Jankovića, koji ga je fantastičnim pasom izbacio oči u oči sa golmanom Nišlija doneo toliko željenu prednost navijačima crno-belih.

A onda samo koji minut kasnije i njegov saigrač i takmac u trci za najboljeg strelca lige, Đurđević donosi veliku prednost od 2:0 i primačinje ekipu tituli šampiona.

BONUS VIDEO: Bakljada Grobara ispred Čaira!