Luka Milivojević izbacio Hal iz Premijer lige! (VIDEO)

Premijer liga, 37. kolo

Ekipa Hal Sitija ispala je iz Premijer lige, jer je sa 4:0 poražena u Londonu od Kristal Palasa, koji se na taj način i definitivno izvukao iz borbe za opstanak.

Hal zauzima 18. mesto sa 34 boda, četiri manje od 16. na tabeli Svonsija.

Ubedljiv trijumf Kristal Palasa najavio je Vilfred Zaha u trećem minutu.

Kristijan Benteke je povisio vođstvo domaćina u 34. i tim rezultatom 2:0, ekipe su otišle na odmor.

Srpski reprezentativac Luka Milivojević je u 85. minutu iz jedanaesterca zatresao mrežu, a Patrik van Anholt u poslednjem je zapečatio sudbinu "tigrova" ove sezone u Premijer ligi Engleske.

Kristal Palas je ovom pobedom prekinuo tri poraza i sada zauzima 13. mesto sa 41 bodom.

Premijer liga, 37. kolo:

Petak:

Everton - Votford 1:0 (0:0) VBA - Čelsi 0:1 (0:0)

Subota:

Mančester Siti - Lester 2:1 (2:1) Bornmut - Barnli 2:1 (1:0) Midlzbro - Sautempton 1:2 (0:1) Sanderlend - Svonsi 0:2 (0:2) Stouk - Arsenal 1:4 (0:1)

Nedelja:

Kristal Palas - Hal 4:0 (2:0) 15.15: Vest Hem - Liverpul 17.30: Totenhem - Mančester junajted

BONUS VIDEO: Delije krenule ka centru grada sa Marakane