ZVEZDA SE ISPROMAŠIVALA I POBEDILA: Dragović junak u Lučanima!
Fudbaleri Crvene zvezde slave posle postignutog gola, Foto: Starsport

superliga srbije

Loša igra crveno-belih prošla ne kažnjeno

Objavljeno: 20:25h

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Mladost u Lučanima rezultatom 1:0 u okviru 34. kola Superlige Srbije.

Gol odluke postigao je Aleksandar Dragović u 69. minutu, nakon što se najbolje snašao u kaznenom prostoru gostiju.

Lepa scena viđena je pre početka susreta kada su igrači Mladost napravili špalir da pozdrave nove/stare šampione Srbije.

Aleksandar Dragović
Aleksandar Dragović foto: Starsport©

Uručeno je cveće kapitenu Aleksandru Dragoviću, a atmosfera je bila svečana. Situacija na terenu nije bila toliko interesantna.

Zvezda je izašla u podmlađenom sastavu sa Šljivićem, Radojevićem i Sremčevićem, a nismo videli puno prilika za gol u prvom poluvremenu.

Drugi deo igre nam je doneo više uzbuđenja, a na kraju možemo reči da su crveno-beli rutinski slavili. Milojević je napravio trostruku izmenu, na teren je poslao Krasoa, Ivanića i Hvanga, a ovo je promenilo ritam meča.

Kraso pogaša stativu na asistenciju Ivanića samo minut nakon ulaska na teren. Endiaj je ušao umesto Kataija u 75. minutu, a propustio je nekoliko izglednih prilika za ubedljiviju pobedu.

Sve u svemu, lagana pobeda Zvezde, kojoj će fokus biti na finalu Kupa protiv Vojvodine koje se igra 21. marta.