Albert Nađ, Foto: Starsport©

težak incident

Nesportski potez legende Partizana koji se pamti

Objavljeno: 10:47h

Fudbaleri Partizana gostuju ekipi Crvene zvezde u okviru 173. večitog derbija, a situacija u Humskoj je i više nego turbulentna.

Igor Duljaj je sam sebe eliminisao iz meča sa Crvenom zvezdom, a na klupi će ga zameniti druga legenda Partizana, Albert Nađ.

Meč se igra na stadionu "Rajko Mitić", a nema sumnje da će nekadašnji vojnik crno-belih imati paklen doček.

Delije i Nađ su u sukobu još od 1996. godine kada ih je nakon pogotka počastio "srednjim prstom".

Bilo je to 103. večiti derbi, a Partizan je slavio sa 2:3 posle preokreta na "Marakani".

Crveno-beli su poveli u 31. minutu golom Krupnikovića iz penala, da bi usledio preokret izabranika Ljubiše Tumbakovića.

Pažin je doneo izjednačenje 1:1, a onda je na scenu stupio Nađ. Sjajno je reagovao na asistenciju Ćirića i pogodio za 2:1.

Ipak, ono što je usledilo, nije za ponos. Krenuo je ka Delijama i onda se odigrao nesportski gest.

Čakar je doneo crno-belima velikih 3:1 na startu drugog poluvremena, dok je Pantelić u 62. minutu postavio konačan rezultat 2:3.