ISPLIVAO SNIMAK: Duljaj u ŽESTOKOJ raspravi sa sudijom - pokazivao mu na obraz! (VIDEO)
Igor Duljaj, Foto: Starsport

DRAMA

Zanimljiv završetak poluvremena u Humskoj 1

Objavljeno: 18:07h

Fudbaleri Partizana trenutno igraju meč u okviru 25. kola protiv Napretka iz Kruševca.

Posle prvih 45 minuta rezultat je bio 1:0 za goste, a Igor Duljaj i igrači Parnog valjka bili su besni na glavnog arbitra Nikolu Radakovića.

Nikola Radaković
Nikola Radakovićfoto: Starsport

Naime, crno-beli su se žalil da u začetku akcije Napretka kod vodećeg gola nije sviran faul nad igračem Parnog valjka.

Radaković i njegovi pomoćnici ostali su nemi u toj situaciji, kao i VAR soba.

Zbog toga je Igor Duljaj dok je išao ka svlačionici, na poluvremenu, imao žustru raspravu sa Radakovićem, a u nekoliko navrata je pokazivao na obraz i pitao arbitra ima li ga.