Magija Adema Ljajića, crveni za pobesnelog Mihajlovića, a sve u svemu - derbi Juvea i Torina za pamćenje! (VIDEO)

SERIJA A, 35. KOLO

Juve je ovaj meč odigrao u šarenom sastavu, a pored Bufona na klupi su bili i Kijelini, Pjanić i Iguain
Objavljeno: 22:53h

U gradskom derbiju koji je odigran u okviru 35. kola Serija A, Torino i Juventus su remizirali - 1:1.

Prvi gol na meču postigao je naš Adem Ljajić, i to kakav... On je u 52. minutu na maestralan način izveo slobodan udarac i prevario golmana Neta (Bufon bio na klupi).

U 57. minutu Akva je isključen zbog drugog žutog kartona, a odluka sudije Valerija razbesnela je našeg trenera na klupi “bikova” Sinišu Mihajlovića.

Uneo se u lice četvrtom sudiji, pa je i Srbin morao da napusti teren.

Juve je ovaj meč odigrao u šarenom sastavu, a pored Bufona na klupi su bili i Kijelini, Pjanić i Iguain. Upravo je Argentinac dobio priliku u 56. minutu, i u samoj završnici meča uspeo je da pogodi za konačnih 1:1.

Drugi Srbin u sastavu Torina, Saša Lukić meč je presedeo na klupi.

Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu Kaljari sa 3:1.