CRVENO-BELI GRME: Zvezda OŠTEĆENA za dva penala? (VIDEO)
Navijači Crvene zvezde, Foto: Espreso/Veljko Petrović

NASTAVLJA SE HAOS

Strasti ne miruju

Objavljeno: 14:21h

Kao po običaju, posle svakog derbija u prvom planu je suđenje.

Crvena zvezda i Partizan su remizirali 2:2 na "Marakani", a navijači crveno-belih smatraju da je njihov klub oštećen.

Oni se žale na jednu situaciju iz prvog i jednu iz drugog poluvremena u kojima je sudija, prema njihovom mišljenju, trebalo da sudi jedaneasterac za klub iz Ljutice Bogdana.

U prvoj situacija, Rodić je centrirao u kazneni prostor i u trenutku kada je lopta putovala Antić je oborio Endiajea.

Levi bek Partizana je povukao za dres napadača Zvezde, ali je sudijski trojac odlučio da intenzitet nije bio dovoljno jak za belu tačku.

Drugi sporan momenat desio se u nastavku utakmice kada je Điga zapretio udarcem glavom, a golman Jovanović na spektakularan način odbranio šut štopera Zvezde.

Međutim, posle odbitka lopta se vratila do Đige koji je šutirao preko gola, ali je nakon udarca oboren od strane Markovića. Štoper Partizana je neoprezno startovao, ali za to nije kažnjen.