LUDNICA NA MARAKANI: Nezapamćen završetak prvog poluvremena! (VIDEO)

AUUU!

Prava drama u Ljutice Bogdana

Objavljeno: 18:06h

Kakav završetak prvog poluvremena 172. večitog derbija.

Crvena zvezda je tokom celog meča bila dominantnija, stvorila je veliki broj šansi, ali nikako nije mogla do gola.

Ipak, u 44. minutu spasa za Partizan nije bilo. Uroš Spajić je posle kornera i karambola u šesnaestercu crno-belih zakucao loptu u mrežu Aleksandra Jovanovića. Pre gola u kaznenom prostoru oboren je Bibars Natho, ali sudije su smatrale da tu nije bilo faula.

Usledilo je veliko slavlje domaćih igrača i navijača, ali ono nije dugo trajalo.

Partizan je u 46. minutu stigao do izjednačenja. Bila je to tek druga prava šansa za izabranike Igora Duljaja.

Jung-Džun Goh je ubacio loptu sa leve strane, Omri Glazer je uspeo da stigne do nje pre Alda Kalulua, ali ju je odbio samo do Mateusa Saldanje. Brazilac je iz prve sjajnim udarcem poslao loptu u mrežu crveno-belih za 1:1.