MARKOVIĆEV HAL PRED AMBISOM: Sanderlend ispao iz lige pa povukao Tigrove sa sobom! (VIDEO)

premijer liga 36.kolo

Fudbaleri Hala izgubili su na svom terenu od Sanderlenda sa 0:2

Fudbaleri Hala izgubili su na svom terenu od Sanderlenda sa 0:2, u utakmici 36. kola Premijer lige i ugrozili šanse za opstanak u ligi.

Sanderlend, koji je već ispao iz lige, poveo je u 69. minutu golom Bilija Džonsa, a pobedu je potvrdio Džermejn Defo u drugom minutu nadoknade vremena.

Hal je pretrpeo 20. poraz u prvenstvu, zauzima 17. mesto na tabeli sa 34 boda i ima dva boda manje i utakmicu više od Svonsija koji se na 18. mestu nalazi u zoni ispadanja.

Sanderlend je poslednji na tabeli sa 24 boda.

Srpski reprezentativac Lazar Marković igrao je do 65. minuta za Hal.

Nedelju dana nakon što su ispali u Čempionšip fudbaleri Dejvida Mojesa zabeležili su pobedu posle tri meseca koja bi skupo mogla da košta ekipu Hala.

Premijer liga 36. kolo:

Petak: Vest Hem - Totenhem 1:0 (0:0) /Lansini 65/

Subota: Mančester Siti - Kristal Palas 5:0 (1:0)

Lester - Votford 3:0 (1:0)

18.30: Svonsi - Everton

Nedelja:

14.30: Liverpul - Sautempton 17.00: Arsenal - Mančester Junajted

BONUS VIDEO: IDEALNO ZA SPORTSKE ŠPICE! Završetak biciklističke trke pretvorio se u TOTALNI HAOS!